Про компанію

Юридична фірма «Глобус» була заснована у 1991 році і стала однією з перших юридичних фірм із надання комплексних юридичних послуг населенню в українському правовому полі. Історія становлення юридичної фірми «Глобус» почалася в умовах складного законодавчого, політичного, економічного і правового середовища України.

Динамічний розвиток бізнесу в українському суспільстві вимагав прийняття швидких, продуманих, ефективних рішень, високопрофесійного і всебічного підходу до вирішення будь-яких питань клієнта,  а також глибокого знання законодавства України і його грамотного застосування.

За час своєї діяльності юристи фірми забезпечили високий рівень правової допомоги громадянам і суб’єктам підприємницької діяльності щодо захисту прав і представництв законних інтересів у кримінальних, цивільних і господарських справах.   Компетентність, виваженість рішень і заслужена довіра людей на сьогодні вже стали візитною карткою юридичної фірми «Глобус».

На цей час в юридичній фірмі працюють визнані спеціалісти у різних галузях права. Високий професіоналізм і набутий більш ніж за 20 років практичний юридичний досвід оперативно дозволяють знайти оптимальне рішення будь-якої проблеми і підтверджують репутацію однієї з провідних фірм України.

Юридична фірма «Глобус» є партнером Всеукраїнського адвокатського об’єднання Асоціації адвокатів України. Разом із професійною діяльністю фірма займає активну позицію у суспільному житті, підтримуючи всілякі проекти у сфері розвитку освіти, науки, культури і спорту. Так, фірма співпрацює з Міжнародним конкурсом молодих виконавців імені Алчевського, організує і проводить різноманітні спортивні заходи.

Фахівці фірми надають юридичну допомогу підприємцям на будь-яких етапах комерційної діяльності – від початкової стадії організації власної справи до становлення і розвитку партнерських зв’язків і наступного правового супроводу всієї діяльності підприємницької структури.


Тут працюють впевнено, оскільки працюють професійно. Відносини з клієнтами будуються на засадах взаємної довіри, суворого дотримання конфіденційності й основних принципів адвокатської етики.