Про компанію

Юридична фірма «Глобус» була заснована у 1991 році і стала однією з перших юридичних фірм з надання комплексних юридичних послуг населенню в українському правовому полі.

За час своєї діяльності юристи фірми забезпечили високий рівень правової допомоги громадянам і суб’єктам підприємницької діяльності щодо захисту прав і представництв законних інтересів у кримінальних, цивільних і господарських справах.   Компетентність, виваженість рішень і заслужена довіра людей на сьогодні вже стали візитною карткою юридичної фірми «Глобус».

 • 26.12.2018
  ВП ВС вказала, що оскаржувати рішення та дії державного виконавця в межах зведеного виконавчого провадження необхідно до адміністративного суду
  Велика Палата Верховного Суду за результатами розгляду справи № 5028/16/2/2012 за скаргою одного зі стягувачів на дії державного виконавця в межах зведеного виконавчого провадження - скасувала судові рішення господарських судів першої та другої інстанції, оскільки дійшла висновку, що такі скарги мають розглядатися за правилами адміністративного судочинства.
 • 05.10.2018
  Верховний Суд визнав протиправною бездіяльність державного виконавця

      Особа, яка є стягувачем у виконавчому провадженні, звернулася до суду зі скаргою на бездіяльність державного виконавця, посилаючись на те, що останнім не виконується рішення про стягнення коштів на її користь, починаючи з 2006 року. Суд першої інстанції скаргу задовольнив, а апеляційний суд – скасував відповідну ухвалу районного суду та відмовив у задоволенні скарги.

 • 03.10.2018
  Велика Палата Верховного Суду виклала правову позицію щодо можливості застосування ст. 625 ЦК України до деліктних зобов’язань.

      Велика Палата Верховного Суду прийняла постанову від 16 травня 2018 року по справі №686/21962/15-ц, в якій вказала про правомірність застосування ст. 625 ЦК України у випадку прострочення виконання деліктного зобов’язання, з огляду на наступне.

 • 01.08.2018
  ВС підтвердив, що з ліквідацією боржника за кредитним договором іпотека не припиняється

     Постановою від 13.03.2018 р. по справі № 910/8698/17 Касаційний господарський суд Верховного Суду залишив без задоволення касаційну скаргу на рішення судів, якими було відмовлено у визнанні іпотечного договору припиненим.

 • 2013 рік
  Право на правову допомогу: загальнотеоретична характеристика [Текст] / В.М. Ісакова // Міжнародний науково-практичний правовий журнал «Закон і життя» («Legea şi viaţa»). – 2013. – N 9. – С. 73-76.
 • 2009 рік
  Вплив правової свідомості на рівень розвитку правової культури суспільства [Текст] / В.М. Ісакова // Розвиток правової свідомості сучасного суспільства: матеріали міжнар. наук.-практ. інтерн.-конф. (6 жовтня 2009 р.) – Тернопіль: Юридична лінія, 2009. – С. 20-21.
 • 2009 рік
  Ефективність застосування ретроспективної природно-правової оцінки прав людини [Текст] / В.М. Ісакова // Закарпатські правові читання: матеріали всеукр. наук.-практ. конф. студент. та аспірант. (28-30 квітня 2009 р.) – Ужгород: Закарпатський державний університет, 2009. – C. 28-30.
 • 2009 рік
  Правова культура і її вплив на становлення правової системи [Текст] / В.М. Ісакова // Проблеми державотворення і становлення правової системи в сучасних умовах: зб. доп. та наук. повідомл. міжнар. студент. конф. (10-11 листоп. 2009 р.) / Нац. юрид. акад. України. – Х. : Нац. юрид. акад. України, 2009. – С. 401-402.
 • 21.08.2012
  Повернення помилково спачених митних платежів.

  ЮФ «Глобус» було забезпечено захист прав клієнта у спорі з митними органами щодо повернення помилково сплачених митних платежів.

  При митному оформленні товару клієнтом було сплачено більше 800 тис. грн. мита та податку на додану вартість.

  Клієнт мав право на застосування пільги зі сплати митних платежів, але не надав документи, що підтверджують таке право, разом з вантажними митними деклараціями.

  Фахівцями ЮФ «Глобус» було опрацьовано порядок подання таких документів до митних органів після завершення митного оформлення з метою повернення митних платежів.

 • 17.08.2012
  Збір за спеціальне використання лісових ресурсів

  Порядком справляння збору за спеціальне використання лісових ресурсів та користування земельними ділянками лісового фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1012 від 06 липня 1998 року (чинної на час нарахування податковою інспекцією податкових зобов’язань) було передбачено, що розмір збору за спеціальне використання лісових ресурсів та користування земельними  ділянками лісового фонду для рекреаційних цілей встановлюється виходячи з лімітів їх використання і такс на лісову продукцію та послуги з урахуванням їх якості й доступності.

 • 15.05.2012
  Факти порушень, встановлені контрольно-ревізійним управлінням, підлягають доказуванню та оцінці судом на загалних підставах
  Юридична фірма «Глобус» надала правову допомогу Акціонерному товариству «Спецбуд-3» по захисту його прав та інтересів у господарському суді Харківської області, рішенням якого було відмовлено у задоволенні позову до АТ «Спецбуд-3» про стягнення матеріальної шкоди, завданої позивачу шляхом завищення вартості виконаних відповідачем робіт за укладеним договором.
 • 28.03.2012
  Особливості оподаткування ПДВ у сфері IT-послуг

  Юридичною фірмою «Глобус» була надана правова допомога пов’язана з оподаткуванням  податком на додану вартість  ІТ- послуг наданих юридичною особою (або фізичною особою – підприємцем) - резидентом України  іноземному підприємству – нерезиденту.