Новини

Юридична фірма «Глобус» успішно захистила інтереси клієнта – покупця комерційної нерухомості у спорі з забудовником.

    В 2008 році між клієнтом і забудовником було укладено договір на придбання приміщення в офісному центрі, що будується, сплачено частину вартості приміщення. Внаслідок криз 2008 і 2014 років будівництво затримувалось, забудовник неодноразово відкладав строки здачі в експлуатацію офісного центру, а в 2017 році взагалі в односторонньому порядку відмовився передавати передбачене договором приміщення, запропонувавши клієнтові розглянути замість нього інші приміщення в цьому офісному центрі.

            Після односторонньої відмови забудовника від взятих на себе зобов’язань клієнт звернувся за правовою допомогою до юридичної фірми «Глобус».

            Головною складністю в поверненні грошових коштів було те, що в 2008 році вони сплачувались в гривні, в сумі 700 тисяч гривень, курс якої до долара США з того часу змінився більше ніж в 5 разів.

    В обґрунтування необхідності перерахунку сплачених в 2008 році коштів відповідно до поточного курсу гривні до долара США фахівцями юридичної фірми «Глобус» була розроблена правова позиція, з якою погодились суд першої і апеляційної інстанції. Грошові кошти з врахуванням зростання курсу долара США в сумі майже 4 млн. грн. були стягнуті на користь клієнта.