Проекти

21.08.2012

Повернення помилково спачених митних платежів.

ЮФ «Глобус» було забезпечено захист прав клієнта у спорі з митними органами щодо повернення помилково сплачених митних платежів.

При митному оформленні товару клієнтом було сплачено більше 800 тис. грн. мита та податку на додану вартість.

Клієнт мав право на застосування пільги зі сплати митних платежів, але не надав документи, що підтверджують таке право, разом з вантажними митними деклараціями.

Фахівцями ЮФ «Глобус» було опрацьовано порядок подання таких документів до митних органів після завершення митного оформлення з метою повернення митних платежів.

Читати далі...
17.08.2012

Збір за спеціальне використання лісових ресурсів

Порядком справляння збору за спеціальне використання лісових ресурсів та користування земельними ділянками лісового фонду, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1012 від 06 липня 1998 року (чинної на час нарахування податковою інспекцією податкових зобов’язань) було передбачено, що розмір збору за спеціальне використання лісових ресурсів та користування земельними  ділянками лісового фонду для рекреаційних цілей встановлюється виходячи з лімітів їх використання і такс на лісову продукцію та послуги з урахуванням їх якості й доступності.

Читати далі...
15.05.2012

Факти порушень, встановлені контрольно-ревізійним управлінням, підлягають доказуванню та оцінці судом на загалних підставах

Юридична фірма «Глобус» надала правову допомогу Акціонерному товариству «Спецбуд-3» по захисту його прав та інтересів у господарському суді Харківської області, рішенням якого було відмовлено у задоволенні позову до АТ «Спецбуд-3» про стягнення матеріальної шкоди, завданої позивачу шляхом завищення вартості виконаних відповідачем робіт за укладеним договором.
Читати далі...
28.03.2012

Особливості оподаткування ПДВ у сфері IT-послуг

Юридичною фірмою «Глобус» була надана правова допомога пов’язана з оподаткуванням  податком на додану вартість  ІТ- послуг наданих юридичною особою (або фізичною особою – підприємцем) - резидентом України  іноземному підприємству – нерезиденту.

Читати далі...
21.03.2012

Участь в установчих зборах Всеукраїнської громадської організації «Асоціація випускників Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого»

21 березня 2012 року в стінах Національного університету «Національна юридична академія України ім. Ярослава Мудрого» відбулися установчі збори Всеукраїнської громадської організації «Асоціація випускників Національного університету «Юридична академія України імені Ярослава Мудрого».
Читати далі...
14.03.2012

Особливості оподаткуванння доходів фізичних осіб від надання в оренду нерухомого майна

Враховуючи суттєве збільшення кількості укладення договорів оренди нерухомого майна з фізичними особами, актуальним є питання відображення в бухгалтерському обліку орендаря відповідних орендних відношень.

Читати далі...
01.03.2012

Авансовий внесок з податку на прибуток із суми дивідендів

Юридичною фірмою «Глобус» було надало правову допомогу товариству у спорі з податковою інспекцією про скасування податкового повідомлення-рішення, яким товариству за результатами перевірки було визначено грошове зобов’язання з податку на прибуток (авансовий внесок з податку на прибуток з суми дивідендів за 2009 рік).

Читати далі...
17.02.2012

Доказування невідповідності ціни договору рівню звичайних цін - це обов'язок податкового органу

Юридична фірма «Глобус» надала юридичну допомогу по захисту прав та інтересів клієнта в Харківському окружному адміністративному суді та  суді апеляційної інстанції по справі за позовом Державної податкової інспекції у Московському районі м. Харкова до юридичної особи.

Читати далі...
09.02.2012

Стягнення декількох мільйонів гривень мита та ПДВ, що були помилково сплачені при імпорті обладнання внаслідок неправомірної відмови митних органів в прийнятті ВМД

ЮФ «Глобус» забезпечила захист інтересів великої видавничої компанії у спорі з митними органами щодо сплати декількох мільйонів гривень мита і ПДВ при імпорті обладнання, яке не виробляється в Україні і ввозиться на митну територію України для використання у видавничій діяльності та діяльності з виготовлення книжкової продукції, яка виробляється в Україні.

 

Читати далі...
27.01.2012

Практика стягнення грошових коштів за товарним кредитом та векселями

ЮФ «Глобус» забезпечено захист прав клієнта у спорі щодо стягнення декількох десятків мільйонів гривень боргу за поставлене обладнання.

Читати далі...
18.01.2012

Відшкодування матеріальної шкоди власнику електричних мереж

ЮФ «Глобус» забезпечила захист інтересів власника електричних мереж у спорі з електропередавальною організацією, яка використовувала їх для передачі електричної енергії своїм споживачам і відмовлялася сплачувати власнику кошти за їх використання.

Читати далі...
28.12.2011

Успішне проведення процедури санації та відновлення платоспроможності державного підприємства

ЮФ «Глобус» виступила юридичним радником під час проведення процедур банкрутства  відносно державного підприємства.

Читати далі...
16.12.2011

Особливості оформлення права власності на житловий будинок

Харківським апеляційним адміністративним судом була підтримана правова позиція юристів Юридичної фірми «Глобус» у спорі про визнання не чинним рішення виконавчого комітету міської ради, яким громадянці України було відмовлено в оформленні права власності на житловий будинок.

 

Читати далі...
06.12.2011

Відновлено виплату пенсії громадянину України, що проживає за межами держави

Юридичною фірмою «Глобус» було надано правову допомогу громадянину України, який з 1996 року мешкає в країні Ізраїлі у спорі щодо поновлення виплати пенсії за віком на території України.

Читати далі...
25.11.2011

Благодійні проекти

Підтримка вітчизняної музичної культури

 

Глобальний захист Ваших прав та духовного добробуту - саме таким чином можна охарактеризувати благочинну діяльність ЮФ «Глобус». Багаторічний досвід меценатства є однією із стратегічних ланок діяльності нашої фірми, адже саме «краса врятує світ».

 

Благодійна допомога дітям - святий обов'язок та покликання кожного

 

Найдорожчим скарбом у житті кожної людини є її діти. Та сьогодні велика кількість дітлахів обділена батьківською увагою та родинним теплом, тож обов'язком кожного з нас має бути прагнення зробити їхнє життя більш яскравим, цікавим та щасливим. Вже декілька років ЮФ «Глобус» надає благодійну допомогу дитячим будинкам міста

Читати далі...